قوانین گیگ نیک :

1

متقاضی متعهد میگردد پیش از سفارش سرویس این قوانین را خوانده و با انها موافقت کند

2

آزار رساندن به ديگران، تهديد، فعاليت هاي کلاه برداري، جعل سند، جعل هويت ، فرستادن اسپم ،و چيزهايي از اين قبيل همگي غير قانوني مي باشند.

3

استفاده از سرويس ما براي دست يافتن غيرقانوني به اکانت کاربران ديگر، نصب برنامه براي دست يافتن به کامپيوتر ديگران، نصب برنامه براي آسيب رساندن به کامپيوتر هاي ديگران و چيزهايي از اين قبيل منجر به حذف اکانت کاربر خاطي از سرورهای ما خواهد شد. استفاده ازکپی رایت يا علامت تجاری دیگران غير قانوني و به عهده کاربران می باشد.

4

مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب ، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. گیگ نیک همچنين پس از ثبت دامنه براي متقاضي هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه را نخواهد داشت.

5

مسئوليت تمامي مطالب و تصاوير ارائه شده در سايتها به عهده خريدار مي باشد و گیگ نیک مسئوليتي در اين زمينه نمي پذيرد.

6

استفاده از تصاوير و مطالب غير اخلاقي در سايتهاي ميهمانِ گیگ نیک ممنوع مي باشد و در این صورت ادامه همكاري بصورت يكطرفه لغو ميگردد.

7

تهيه نسخه پشتيبان از مطالب و فايلهاي موجود بر عهده صاحب سايت مي باشد و در صورت حذف يا گم شدن تمام يا قسمتي از فايلها گیگ نیک مسئوليتي قبول نخواهد كرد با وجود اين براي برگرداندن مطالب، تمام سعي خود را انجام خواهیم داد..

8

صاحب سايت و مشتريان گیگ نیک شخصا مسئول نگهداري شناسه و رمز عبور خود مي باشد در صورت دزدیده شدن يا در اختيار گذاشتن مشخصات سايت خود، به ديگران گیگ نیک مسئولیتي در قبال خرابكاري هاي احتمالي نمي پذيرد و در اين صورت بهتر است در اسرع وقت موضوع را با ما در ميان بگذاريد تا اقدامات پيشگيري بعمل آيد.

9

کاربر امکان قطع کردن سرويس را در هر زمانی دارد. درخواست قطع سرويس از طرف شما و يا قطع سرويس توسط خدمات گیگ نیک به علت تخلف از مقررات اين موافقت نامه موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده ، نمي گردد.

10

گیگ نیک حق دارد در صورتی که سايتي بيش از اندازه از منابع سرور های هاست و نمایندگی فروش استفاده نمود و از خدمات به شكلي غير متعارف استفاده کرد، با اطلاع قبلی سرويس را قطع نمايد

11

از هر اقدامی که به اين سيستم و خدمات آن صدمه بزند از قبيل وارد نمودن ويروس، تلاش براي نفوذ به سيستم و امثال آن خودداری کنيد. در صورت مشاهده اين موارد سرويس‌دهی به شما را قطع می نماييم.

12

از راه اندازی سایتهای فـــــیلتر شکن و پروکـــــــسی خودداری نمایید...

13

از هر گونه موارد غیر شرعی و غیر قانونی که مخالف قوانین و اهداف جمهوری اسلامی ایران میباشد خودداری کنید.

14

گیگ نیک وظيفه اي در قبال آموزش تمامي مطالب موجود در كنترل پنل و يا سيستم وبلاگ نويسي موبيل تايپ ندارد و اين وظيفه خريدار است كه با انجام كنكاش مطالب را جستجو كرده و نسبت به يادگيري آن اقدام نمايد با اين حال براي رفاه حال دوستان عزيز گیگ نیک مطالب آموزشي خود را در صورت تقاضا به مشتريان محترم ارائه ميدارد.

15

در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاري توسط گیگ نیک به هر علتي چه بين المللي و چه داخلي،در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه گیگ نیک نخواهد بود. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي ، اشكالات خطوط مخابراتي ، تغییر قوانین یا وضع قوانین جدید دربارهء اینترنت در داخل یا خارج کشور، جنگ، اغتشاشات ، اعتصابات ، تحریمات( تحریم اقتصادی و فرهنگی و خدماتی) از جانب کشورهای دیگر، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به ميزباني وب، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اراده گیگ نیک) اشاره نمود.

16

برای متقاضی خدمات ماهیانه و سالیانه به مدت3 روز فرصت داده می شود تا سرویس درخواستی خود را تمدید کند در غیر این صورت سرویس معلق و پس از 5 روز تمامی اطلاعات موجود در سایت ایشان از بین خواهد رفت.

17

متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را در طول مدت استفاده از اين خدمات، بدون اجازه گیگ نبک به غير واگذار ننمايد .

18

گیگ نیک جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما را ر اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به گیگ نیک اطلاع دهد.

19

رعایت کپی رایت بر روی سرور ها الزامیست .

20

مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان هرهفته، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار و ...، بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي ، هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه گیگ نیک نمي باشد.

21

متقاضی متعهد میشود که اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنين عمليات الكترونيکي ضبط شده در سيستم كامپيوتري گیگ نیک در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبر خواهند بود.

22

گیگ نیک مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به ما، از آخرين تغييرات آن مطلع شويد .